Turlar

Genel Bilgiler

İMPARATORLAR ŞEHRİ: ROMA

ROMA’DA İLK AKŞAM HOŞGELDİNİZ YEMEĞİ DAHİL

THY TARİFELİ SEFERLERİ İLE

31 TEMMUZ – 03 AĞUSTOS2020

3 GECE 4 GÜN

Hareket Tarih ve Saatleri

1.Gün: ISTANBUL –ROMA 31 TEMMUZ 2020 CUMA

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 05.45’de buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nınTK1861 sefer sayılı uçuşu ile 08.15’deRoma’ya uçuyoruz.

Program

1.Gün: ISTANBUL –ROMA 31 TEMMUZ 2020 CUMA

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 05.45’de buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1861 sefer sayılı uçuşu ile 08.15’deRoma’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 09.55’de Roma’ya varıyoruz. Roma’ya varışımızın ardından yapacağımız şehir turumuzda Roma’ya varışımızın ardından yapacağımız şehir turumuzda Kolezyum, Roma Forumu, San Pietro Meydanı, Trevi Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Venedik Meydanı, II Vittorio, Emanuele Anıtı, Imperial Forumu, Via Del Corso görülecek yerler arasında. Turumuzun bitiminde otele transfer. Odalara yerleştikten sonra akşam yemeğimizi otelde alıyoruz. Geceleme Roma’daki otelimizde.

 

2.Gün: ROMA 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler. Geceleme Roma’daki otelimizde.

Napoli & Pompei Turu | 110 € Kişi Başı

Roma’dan yaklaşık olarak 3 saatlik mesafede bulunan UNESCO Dünya Mirası listesindeki Pompei Antik Kenti ile güne başlıyoruz. MS 79 yılında eteklerine kurulduğu Vezüv Yanardağının patlaması sonucu kayıplara karışan kentin yaşayışına dair bilgiler alırken sokaklarında dolaşarak kazılar ile günümüze kadar çıkarılan evleri, mozaikleri ve taşlaşmış insanları inceleme fırsatı bulacağız. Günümüzün ikinci durağı ise Napoli. Şehre varışımızla birlikte yapılacak turumuzda Napoli Limanı, San Carlı Tiyatrosu, I. Umberto Galerisi, San Francesco Di Paola Bazilikası, Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo, Plebiscito Meydanı görülecek yerler arasında.

 

3.Gün: ROMA 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Castel Gandolfo & Nemi turuna katılabilirler. Geceleme Roma’daki otelimizde.

Castel Gandolfo &Nemi Turu | 70 € Kişi Başı

Turumuza imparatorluk döneminden beri yazlık yeri olarak kullanılan Castel Gandolfo ile başlıyoruz. Albano Gölünü bir tepeden fotoğraflayarak ismini diğer bir volkanik göl olan Nemi’den alan kasabaya doğru yola çıkıyoruz. Yürüyüş yapıp nefis dağ çileklerinden tatmanız için serbest zaman veriyoruz. Tur bitimi Roma’ya geri dönüyoruz.

 

4.Gün: ROMA - İSTANBUL 03 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1866 sefer sayılı uçuşu ile 15.25’de İstanbul’a hareket. Saat 19.00’da İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki  organizasyonumuzda görüşmek dileği ile.

 

EKSTRA TURLAR:

TUR ÜCRETİ
Napoli & Pompei 110 EURO
Castel Gandolfo & Nemi 70 EURO
TOPLAM 180 EURO

 

Ekstra turlar Türkiye’den alındığında 180EUR olan2 turdan oluşan avantajlı ekstra tur paketi yaklaşık %20 özel indirim ile 145 EURO olacaktır.

Ekstra tur indirimi Türkiye’den satın alındığı takdirde geçerli olup tur esnasında satın alınması halinde herhangi bir indirim uygulanmamaktadır

Hizmet Ücret Bilgileri

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler 

* Türk Havayolları tarifeli seferi ile direkt İstanbul – Roma - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,

* Havalimanı vergileri,

* Belirtilen 4* veya benzeri otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama (Sabah kahvaltıları dahil),

* Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,

* Roma panoramik şehir gezisi,

* Roma’da ilk akşam alınacak “Hoş geldiniz” yemeği (40 Eur),

* Roma şehir vergileri (20 Eur),

* Yerel rehberlik hizmeti,

* Türkçe rehberlik Hizmeti

 

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurtdışı çıkış harcı (50 TL),

* Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,

* Vize Ücreti,

* Programda dahil olduğu belirtilmeyen turlar ve ekstra turlar,

* Kişisel harcamalar,

* Minibar ve otel harcamaları.

 

UÇUŞ DETAYLARI

TK186131 TEMMUZ IST FCO 08:15 09:55

TK 186603 AĞUSTOS FCO IST 15:25 19:00

 

ŞEHİR    OTELLER

Tur Fiyatı

2/3 KişilikOdada

KişiBaşıPaket

 

Single

Oda Farkı

0-2

Yaş

03-12

Yaş
ROMA 4* Warmth Hotel Vb. 490 EURO 120 EURO 150 EURO 460 EURO