Turlar

Genel Bilgiler

8 MART KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL

AFYON SANDIKLI TERMAL PARK HOTEL 

07 - 10 MART 2024 (3 GECE - 4 GÜN)

Hareket Tarih ve Saatleri

HAREKET: 07.03.2024  KONYA – AFYON - SANDIKLI TERMAL PARK HOTEL
Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 09.00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden Akşehir güzergâhını takip ederek Afyon’a hareket ediyoruz. 

Program

1.GÜN: 07.03.2024    KONYA – AFYON – SANDIKLI THERMAL PARK HOTEL

Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 09.00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden Akşehir güzergâhını takip ederek Afyon’a hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında otelimize yerleşip, dinlenerek otelimizin aktivitelerinden olan bay, bayan ve karışık termal havuzlar, açık ve kapalı yüzme havuzu, kaydıraklı havuz, hamam, sauna, buhar odası, tuz odası ve spor salonu vb. imkânlarından faydalanıyoruz. Öğle yemeği (Aperatif Büfe), akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (SANDIKLI TERMAL PARK HOTEL)

 

2.GÜN: 08.03.2024  SANDIKLI THERMAL PARK HOTEL

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından tüm gün otelde dinlenerek otelimizin aktivitelerinden olan bay, bayan ve karışık termal havuzlar, açık ve kapalı yüzme havuzu, kaydıraklı havuz, hamam, sauna, buhar odası, tuz odası ve spor salonu vb. imkânlarından faydalanıyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz 8 Mart Kadınlar Gününe Özel Mithat KÖRLER ve Boğaziçi Orkestrası programına katılabilirler.  Öğle yemeği (Aperatif Büfe), akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: 09.03.2024 SANDIKLI THERMAL PARK HOTEL

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından tüm gün otelde dinlenerek otelimizin aktivitelerinden olan bay, bayan ve karışık termal havuzlar, açık ve kapalı yüzme havuzu, kaydıraklı havuz, hamam, sauna, buhar odası, tuz odası ve spor salonu vb. imkânlarından faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Öğle yemeği (Aperatif Büfe), akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.GÜN: 10.03.2024     SANDIKLI THERMAL PARK HOTEL – AFYON – KONYA

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından öğlene kadar otelimizin aktivitelerinden faydalanabiliriz. Saat 11:30’da odalarımızı boşaltıyoruz ve otelimizden ayrılarak Konya’ya hareket ediyoruz. Konya’ya varış ve turumuzun sonu.

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI: 8250 TL 

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TAKSİTLİ FİYATI: 9000 TL 

TEK KİŞİLİK ODA FARKI: 3250 TL

0-6 YAŞ: ÜCRETSİZ   KOLTUK ALINIRSA: 500 TL

7-12 YAŞ: 5500 TL

(Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir.)

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:                                

* 3 Gece Sandıklı Termal Park Hotel Konaklaması          

* 3 Sabah Kahvaltısı                                                              

* 3 Öğle Yemeği (Aperatif Büfe)

* 3 Akşam Yemeği

* 5 Çayı (Kurabiye – Kek – Çay İkramı)

* Ulaşım

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

* Kişisel harcamalar