Turlar

Genel Bilgiler

GURME TURU

GAZİANTEP - ANTAKYA - ADANA 

3 Gece – 3 Gün

Hareket Tarih ve Saatleri

HAREKET: 

Siz saygıdeğer konuklarımızı 24:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alıyoruz. Konforlu otobüsümüzle Ereğli, Adana ve Osmaniye güzergahını takip ederek  Gaziantep’e hareket ediyoruz. 

Program

1.GÜN: 

 

Tesisimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Zeugma Antik Kenti'nden çıkarılan arkeolojik buluntuların sergilendiği

Mozaik ve Arkeoloji Müzesi gezisini tamamlıyoruz.  Gaziantep şehrinin en yüksek tepesi olan Kudret Kayası üzerine kurulmuş olan Kaleyi panoramik olarak görüyoruz. Ardından yöresel el sanatlarını görebileceğimiz Sedefçiler, Bakırcılar Çarşısı gezilerimizi yapıyor, serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz tarihi hanlarda kahvelerini yudumlayabilir, dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yapabilirler. Serbest zaman sonrasında baklava alışverişini yapıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 

2.GÜN:

 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Antakya’ya ulaşıyoruz. Mozaik MüzesiHabib-i Neccar Camii gezileri sonrasında Uzun Çarşı’da serbest zaman veriyoruz. Ardından St.Pierre Kilisesi'ni ziyaret edip, Harbiye Şelalelerini görüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 

3.GÜN: 

 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Adana’ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında Adana şehir turumuza panoramik olarak Seyhan Baraj Gölü ile başlıyoruz. Bir sonraki durağımız ise 65 bin m2 üzerine kurulu 32 metre çaplı ana kubbesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Sabancı Merkez Camii oluyor. Ardından sırası ile Taş KöprüUlu Camii ve KülliyesiBüyük Saat KulesiAtatürk EviSinema MüzesiTarihi Adana Evlerini ve sokaklarını geziyoruz. Ardından dönüş yolculuğu başlıyor. Pozantı ve Ereğli güzergahını takip ederek Konya’ya ulaşıyoruz. 

Hizmet Ücret Bilgileri

GRUP SAYISINA GÖRE FİYATLANDIRMA YAPILACAKTIR.

 

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler                                          Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

* 2 Gece Otel Konaklama                                               * Kişisel Harcamalar

* 3 Sabah Kahvaltısı                                                       * Öğle Yemekleri

* 2 Akşam Yemeği                                                           * Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Ulaşım

* Zorunlu Seyahat Sigortası