Turlar

Genel Bilgiler

AYVALIK ÇANAKKALE BURSA TURU

ŞEYTAN SOFRASI – CUNDA ADASI - ASSOS  TARİHİ YARIM ADA – ABİDE – 57.ALAY ŞEHİTLİĞİ - ULU CAMİİ EMİR SULTAN- CUMALIKIZLIK - ODUNPAZARI

16-19 EYLÜL 2021 ( 3 GECE-3 GÜN)

 

Hareket Tarih ve Saatleri

HAREKET :

Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:00 da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Afyon ve Uşak güzergahını takip ederek Sufi Tur ikramlarıyla Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

Program

1.GÜN :

Tesisimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Ayvalık’ı gezmeye başlıyoruz. Rumlarla Türklerin bir arada yaşadığı Cunda Adası'nda eski evlerin nostaljik mimarisi altında yürüyüp taş kahvede çay-kahve molası veriyoruz. Gezimizi takiben Şeytan Sofrası’na ulaşıyoruz. Buradaki eşsiz manzara ile Ayvalık gezimizi tamamlıyoruz; dileyen misafirlerimiz ile Ayvalık'ta Tekne Turu yapıyoruz. Keyifli günün ardından Çanakkale'ye ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Feribot ile Eceabat’a geçiyoruz. Tarihi Yarım Ada'yı gezmeye başlıyoruz. Sırası ile Namazgah Tabyaları, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü Sargıyeri (bombalanan hastane) gezisinden sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinden sonra Büyük Şehitler Abidesi, Anzak koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 57.Alay Şehitliği ve Atatürk’ün saatinden vurulduğu Conkbayırı gezilerinden sonra Feribot ile Çanakkale’ye geçiyoruz keyifli yolcylukla Bursa’ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN :

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından sırası ile Ulu Camii, Orhan Camii ve Külliyesi, Emir Sultan Camii, Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbeleri ziyaretinden sonra Cumalıkızık'a ulaşıyoruz. Uludağ'ın eteklerinde daracık sokakları, orijinal dokusunu yitirmemiş otantik evleri ve köy havasını koruyan atmosferiyle Cumalıkızık Bursa'nın anlatılmaz yaşanır efsanelerinden biri. 700 yıllık gizemli tarihi, Osmanlı'dan kalma binaları, doğal kaynakları, şenlikleri ve yaşanmışlıklarıyla kentin hem tarihi hem de doğal güzellikleri arasında gezimizi tamamlıyor, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Eskişehir, Çay, Akşehir ve Ilgın güzergahını takip ederek akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Bir başka SUFİ TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI FİYATI                             : 900 TL

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI TAKSİTLİ FİYATI            : 980 TL

TEK KİŞİLİK ODA FARKI                                                   : 360 TL

0-2 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                                    : ÜCRETSİZ

3-6 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                                    : 315 TL

7-12 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                                  : 630 TL

 

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

* 2 Gece Otel Konaklması
* 3 Sabah Kavaltısı
* 2 Akşam Yemeği
* Konforlu Ulaşım
* Araç İçi Soğuk İkramlar
* Seyehat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik
* SUFİTUR Kalite ve Güvencesi
 

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Öğle Yemekleri
* Yemeklerde Alınana İçecekler
Kişisel Harcamalar