Turlar

Genel Bilgiler

PHUKET & BANGKOK & PATTAYA EGZOTİK ROTALAR

19-27 ARALIK 2021 ( 8 GECE 9 GÜN )

 

Hareket Tarih ve Saatleri
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Singapur Havayollarına ait SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile Singapur’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.
Program

1.Gün İSTANBUL – SINGAPUR       
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Singapur Havayollarına ait SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile Singapur’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz. 

 

 2. Gün SINGAPUR – PHUKET        
Singapur’a varışımızın ardından uçak değiştirip yine Singapur Havayollarına ait SQ 724 sefer sayılı uçuş ile Phuket’e hareket edeceğiz. Phuket’e varışımızın ardından alanda bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve serbest zaman. Bu süreçte rehberinizin önereceği aktiviteler veya deniz, kum, güneş keyfi ile zamanınızı değerlendirebileceksiniz. Akşam üzeri arzu eden misafirlerimiz 17.30 hareket ile düzenlenecek olan opsiyonel açık büfe akşam yemekli Fantasea Show Turu'na (95 Usd-Kişi Başı) katılabilirler. Bu gezimizde öncelikle dev bir panayır alanına geliyoruz. Filler ve halk dans şovları eşliğinde etrafı fotoğrafladıktan sonra akşam yemeğimizi yiyeceğimiz restauranta geçiyor ve açık büfe yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında 270 derece acı ile düzenlenmiş sahnenin, sağı ve solu da dahil olmak üzere her noktasının kullanıldığı bu ünlü gösteriyi izleyeceğiz. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde.      
      
3. Gün PHUKET        
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak 07.30 hareket ile yapılacak (VIP) öğle yemekli James Bond Adası ve kano gezintileri Turu'na (95 Usd - Kişi Başı) katılabilirler. Otantik tekneler ile yapacağımız yolculuğumuz boyunca dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Ünlü adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve yerel pazarda alışveriş yapma imkânını da bulacağız. Yerel görevlilerin kürek çektiği kanolar ile mağaralar içerisinden geçerek ulaşacağımız vaha oluşumunda bolca fotoğraf çektikten sonra yerel restaurantta öğle yemeğimizi alacağız. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelinizde.       

4. Gün PHUKET – BANGKOK     
Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış işlemleri sonrası valizlerimizi hotel güvenliğine teslim ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak 08.30 hareket ile yapılacak (VIP) öğle yemekli Phi Phi Adası Turu'na (95 Usd - Kişi Başı) katılabilirler. Sürat teknesi ile yapılacak bu gezimizde meşhur maya plajı, maymun adası ve koylarda yüzme molaları ile harika bir zaman geçireceksiniz.  Tur bitimi Phuket havalimanına transfer. Tarifeli sefer ile ara ucusunuz yapılacak. Akşam saatlerinde Tayland’ın başkenti Bangkok’a varışımızı takiben otelimize varış. Bangkok’ta akşam hayatın nasıl geçirilebileceğini deneyimlemek isteyen misafirlerimiz ile opsiyonel Patpong Gece Pazarı Turu (15 Usd - Kişi Başı) yapılacaktır. Dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu gece pazarında alışveriş yapabilir ve dilerseniz şov gösteri barları ve canlı müzikli cafelerde zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelinizde. 

     
5. Gün BANGKOK                 
Sabah kahvaltısından sonra yapacağımız Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buda tapınağı, Uyuyan Buda tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası, demokrasi anıtı , dev gökdelenler ve lüks avm’leri göreceğiz. Yaklaşık 18 milyon nüfusa sahip başkentin egzotik modern tarzda güzelliğini ve ayni zamanda Tayland’ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatına sahip olacağız. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz opsiyonel Bangkok kanalları tekne turuna (55 Usd -Kişi Başı) katılabilirler. Bangkok sayısız kanalları ile Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak anılmaktadır. Zenginlik ile yoksulluğun bir arada sergilendiği bu su kanallarında otantik teknemiz ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacak… Dileyen misafirlerimiz akşam 17.30 hareket ile opsiyonel Siam Niramit şov gösterisi ‘ne(75 Usd -Kişi Başı) katılabilirler. Dünyanın en yüksek sahnesi olarak rekorlar kitabına da girmiş olan bu dev şov alanına girdiğimizde minyatür bir Tayland koyu bizi karşılıyor. Yöresel el isçiliği, yerel masaj kültürü, gölge oyunları, ipek böceği yetiştiriciliği gibi tanıtımları deneyimledikten sonra 2000 koltuk kapasiteli dev şov alanına gireceğiz. Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.      
      
6. Gün BANGKOK – PATTAYA     
Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz CNN televizyonu jeneriklerine girmiş, birçok belgesel ve filme dekor olmuş dünyaca ünlü opsiyonel yüzen pazar (65 Usd -Kişi Başı) turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Hindistan cevizi çiftliği ve orkide serasını ziyaret edeceğiz. Hindistan cevizinden şeker yapımını deneyimleyecek ve Hindistan cevizinden yapılan bu doğal şekerin tadına bakacağız. Takiben muhteşem doğallıkta ama aslında tamamı el ile açılmış su kanalları üzerinde bol fotoğraf çekebileceğimiz bir bot yolculuğu yapacağız. Tarihte ilk kuruluş amacı civar köyler arasında kolay ulaşım ile bağ kurarak, bölge halkını kalkındırmak olan dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı ve dilerseniz pazarlık usulü ile alışveriş yapabileceğimiz çarsıya ulaşıp , kısa bir alışveriş molası vereceğiz. Tur bitimini takiben aracımızda rehberiniz tarafından ikram edilecek taze meyvelerin tadına bakarken Pattaya’ya hareket edeceğiz ve yaklaşık 2.5 saat sürecek yolculuğumuz esnasında arzu edenler misafirlerimiz için opsiyonel Milyon Yıllık Tas Park ve Pattaya Timsah Çiftliği turu (40 Usd -Kişi Başı) düzenlenecek. Çevresinin tamamı orijinal volkanik taslar ile donatılmış bir parkta yer alan timsah çiftliğinde, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı, timsah şovu, kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Ardından inci, safir, yakut, zümrüt gibi bölgede bol olarak çıkartılan renkli taşların nasıl işlendiğini görebileceğiniz ve dilerseniz alışveriş yapma imkânı da bulabileceğiniz, dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti yapılacaktır. Turların ardından yolculuğumuza devam ediyor ve Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varıyoruz. Otelimize yerleşme ve geceleme otelinizde.          
      
7. Gün PATTAYA     
Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirler geleneksel Thai dansları, evlilik seremonisi , eğitimli fillerin birbirinden ilginç şovlarını izleyebileceğiniz ,500 hektarlık alana kurulmuş botanik ve orkide bahçesini kapsayan opsiyonel Nong Nooch tropikal bahçeleri ve dans şovları turuna (55 Usd -Kişi Başı) katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Dünyaca ünlü Alcazar cabaret şov programına (55 Usd -Kişi Başı) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve ışık performanslarını izleyebilirler. Şov sonrasında sizleri bir sürpriz bekliyor. Tur bitimi otelimize dönüş ve geceleme otelinizde.     
      
8. Gün PATTAYA – BANGOK – SİNGAPUR         
Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz fillere binerek ormanda gezme fırsatı bulabilecekleri opsiyonel fil safarisi turuna (60 Usd -Kişi Başı) katılabilirler. Tur bitimini takiben özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer oluyor ve Singapur Havayollarının SQ 719 sefer sayılı uçuşu ile önce Singapur’a hareket edeceğiz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.


9. Gün SİNGAPUR – İSTANBUL        
Singapur’a varışımızın ardından uçak değiştirip yine Singapur Havayollarına ait olan SQ 392 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket ediyor ve sabah saatlerinde İstanbul’a varmış olacağız. Bir sonraki turda buluşmak üzere.. 

 

Not:Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, tarafınıza bildirilecektir.​ 

Hizmet Ücret Bilgileri

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

● Singapur Hava Yolları ile İstanbul – Singapur – Phuket / Bangkok – Singapur – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti   
● Yerel Havayolları ile Phuket & Bangkok arası ekonomi sınıf uçak bileti     
● Havalimanı vergiler   
● Belirtilen otellerde 6 gece oda kahvaltı konaklama   
● Bangkok panoramik şehir turu   
● Havalimanı-otel-havalimanı transferleri    
● Türkçe rehberlik hizmetleri 
● Covid-19 Seyahat Sağlık Sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

● Yurtdışı Çıkış Harç Pulu      
● Tüm yemekler   
● Şahsi harcamalar, tüm içecekler   
● Ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler   
● Seyahat Sağlık Sigortası   
● Bahşişler

 

 

Buluşma

Kalkış Tarihi

Varış Tarihi

Havayolu

Uçuş Kodu

ISTANBUL - SINGAPUR

19.12.2021 11:30

19.12.2021 14:25
IST (İSTANBUL)

20.12.2021 05:45
SIN (Singapore)

Singapur Havayolları

SQ 391

SINGAPUR - PHUKET

 

20.12.2021 06:55
SIN (Singapore)

20.12.2021 07:50
HKT (Phuket)

Singapur Havayolları

SQ 724

BANGKOK - SINGAPUR

 

26.12.2021 21:10
BKK (Bangkok)

27.12.2021 00:40
SIN (Singapore)

Singapur Havayolları

SQ 719

SINGAPUR - ISTANBUL

 

27.12.2021 01:50
SIN (Singapore)

27.12.2021 08:25
IST (İSTANBUL)

Singapur Havayolları

SQ 392