Turlar

Genel Bilgiler

GÜZEL İZMİR

SEFERHİSAR -SIĞACIK -ILDIR KÖYÜ - GERMİYAN KÖYÜ-ALAÇATI - ÇEŞME -KORDON

04-06 ŞUBAT 2022 ( 2 GECE 2 GÜN )

Hareket Tarih ve Saatleri
HAREKET : 
Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:30’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Akşehir, Afyon ve Uşak güzergahını takip ederek; Çeşme'ye ulaşıyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapıyoruz.
Program

1.GÜN : 
Tesisimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme Marina'yı panoramik olarak görüyor ve Çeşme Kalesi ile devam edip kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı panoramik olarak görüyoruz ve marinada kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın Meşhur Sokakları ve Rum Mimarisi ile Osmanlı Mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz.Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ildır Köyü'ne ulaşıyoruz. Öğle yemeğinde muhteşem balık ve mezelerinin tadına bakıyoruz. Öğle yemeği sonrasında Güzel zamanın ardından Türkiye’de Slow Food (Katkısız Gıdalar Üretmek ve Geleneksel Yemekleri Yaşatmak) hareketine katılan tek köyümüz olan Germiyan Köyü'ne ulaşıyoruz. Köyün sokaklarında dolaşırken evlerin ve sokakların çiçek motiflerle boyanmış olduğunu görüyor ve serbest zamanın sonrasında Seferihisar'ı panoramik olarak görüyor ve  Sığacık'a ulaşıyoruz. Kale ve Marinayı gördükten sonra 

İzmir’e hareket ediyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

​2.GÜN : 
Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Konak Meydanı'na geçiyoruz. Kordon Gezisi sonrası Tarihi Saat KulesiYalı Camii'ni gezip Kemeraltı Çarşısı'na geçiyoruz. Sonrasında Atatürk Müzesi'ni geziyor ve Kordon da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Balçova'ya ulaşıyoruz. Teleferik ile Seyir terasına çıkıyoruz. Fotoğraf molası sonrasında Göztepe Sahili'ni panoramik olarak görüyor ve Dario Moreno Sokağında bulunan Asansör’e ulaşıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde kahvelerimizi içtikten sonra dönüş yolculuğu başlıyor.Turgutlu,Salihli, Uşak ve Akşehir güzergahını takip ederek Konya’ya ulaşıyoruz. Bir başka SUFİ TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI                    : 900 TL

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TAKSİTLİ FİYATI  : 980 TL

TEK KİŞİLİK ODA FARKI                                           : 360 TL

0-2 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                            : ÜCRETSİZ

3-6 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                            : 315 TL

7-12 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                         : 630 TL

 

ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA GEÇERLİDİR

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 1 Gece Otel Konaklaması
* 2 Sabah Kahvaltısı
* 1 Akşam Yemeği
* Konforlu Ulaşım,Araç İçi İkramlar
* Seyehat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik
 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Tüm Öğle Yemekleri
* Yemeklerde Alınan İçecekler
* Kişisel Harcamalar