Turlar

Genel Bilgiler

 

GÜZEL EGE TURU

Ayvalık - Cunda Adası

 Çeşme - Alaçatı - Kuşadası - İzmir

15 - 18 EYLÜL 2022

 3 Gece – 3 Gün

Hareket Tarih ve Saatleri
 

Siz saygıdeğer konuklarımız ile saat 22.00’da Konya Devlet Tiyatrosu önünden Şirince’ye hareket ediyoruz.

Denizli güzergâhını takiben rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapıyoruz.

Program

1.GÜN:

Sabah saatlerinde özel bir tesiste alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında son dönemlerde adından çokça söz ettiren, şirin bir Ege köyü olan Şirince’ye ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası Kuşadası’na geçerek ince kumu ve temiz suyu ile harika bir yer olan Kadınlar denizi plajında yüzme molası veriyoruz. Keyifli günümüz sonrasında İzmir’e hareket ediyor ve İzmir’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

***NOT*** İlk gün otele giriş yapmadan Yüzme Molaları olacağı için misafirlerimizin kendilerini buna göre hazırlamaları ve kendilerine küçük bir deniz çantası yapmaları gerekmektedir.

​2.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında İlk durağımız Konak Meydanına Geçiyoruz. Kordon Gezisi, Tarihi Saat Kulesi, Yalı Camisini gezip Kemeraltı Çarşına geçiyor Kızlar Ağası Han’ında kahve molası veriyoruz. Kısa mola sonrasında Atatürk Müzesini geziyor ve Sahilde Kısa mola veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirler Fayton keyfi yapabilirler. Serbest zamanın ardından Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme limanda yer alan kale ile gezimize başlıyoruz. Çeşme Kalesi gezisi sonrası marinada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Yel değirmenlerinin gölgesinde eşsiz bir Rum köyü olan Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası yüzme molası verip İzmir’e dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Ayvalık’a hareket ediyoruz. Burada yer alan ve son dönemlerde doğaya kaçış için tercih edilen Cunda Adası’na ulaşıyoruz. Yürüyerek kordonu görüyoruz ve Taksiyarhis Kilisesi’ne geçiyoruz. Yeni restore edilen bu eşsiz kiliseyi ziyaretimiz sonrasında eşsiz adamızda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz sakız kahvesi içebilir, dileyenler sakız dondurmasının tadına bakıp alışveriş yapabilirler. Alışveriş molası sonrası adadan ayrılarak Ayvalık takım adalarını kuş bakışı izleyebileceğimiz ve muhteşem manzarasında Midilli adasını izleyebileceğimiz nokta olan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Serbest zaman sonrası buradan ayrılarak Sarımsaklı'nın eşsiz plajlarında yüzme molası veriyoruz. Keyifli günümüzün sonunda Konya’ya hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizle başka bir organizasyonumuzda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI                   :2500 TL

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TAKSİTLİ FİYATI : 2750 TL

TEK KİŞİLİK ODA FARKI                                          : 875 TL

0-2 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                           : ÜCRETSİZ

3-6 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                           : 875 TL

7-12 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                         : 1750 TL

 

ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA GEÇERLİDİR

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 2 Gece Otel Konaklaması

* 3 Sabah Kahvaltısı

* 2 Akşam Yemeği

* Konforlu Ulaşım

* Araç içi Zengin İkramlar

* Seyahat Sigortası

* Profesyonel Rehberlik

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve Ören Yergi Giriş Ücretleri

* Öğle Yemekleri

* Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler

* Kişisel Harcamalar