Turlar

Genel Bilgiler

KIBRIS TURU

LEFKOŞA-GİRNE-GAZİMAĞOSA

Mağusa Kalesi-Namık Kemal Zindanı-Kapalı Maraş Gemi Müzesi-Büyük Han

Karaoğlanoğlu Şehitliği-Çıkartma Plajı-Yeşil Hat-Girne Kalesi

19-21 ARALIK 2021 ( 3 GECE 3 GÜN )

 

Hareket Tarih ve Saatleri

1.GÜN :
Siz değerli misafirlerimizle 03.00 da (Cumartesi’yi Pazar’a Bağlayan Gece) Anıt Devlet Tiyatrosu önünde buluşarak Adana’ya hareket ediyoruz. Uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile PC1852 sefer sayılı uçağı ile 10.30’da Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. 10.20’de Lefkoşa’ya ulaşıyoruz. 

Program

1.GÜN :
Siz değerli misafirlerimizle 03.00 da (Cumartesi’yi Pazar’a Bağlayan Gece) Anıt Devlet Tiyatrosu önünde buluşarak Adana’ya hareket ediyoruz. Uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile PC1852 sefer sayılı uçağı ile 10.30’da Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. 10.20’de Lefkoşa’ya ulaşıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.GÜN :
Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Lefkoşa ve Gazi Mağosa gezilerimize başlıyoruz. Öncelikle Boğazköy Şehitliği'ni ziyaret ediyoruz. Panoramik olarak Yeşil Hat, Ledra Palace Hotel, Denktaş Vakfı, Denktaş Çalışma Ofisi, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı Binası ve Cumhurbaşkanlığı Konutunu görüyoruz. Keyifli bir yürüyüş yaparak rehberimizin anlatımları ile Girne Kapısı, Dr. Fazıl Küçük Heykeli, Mevlevi Müzesi, Dr. Fazıl Küçük Müzesi, Venedik Sütunu, Kurt Baba Türbesi, Kumarcılar Hanı, Büyükhan, Selimiye Camii, Bedesten ve Lokmacılar Kapısı gezilerinin ardından alışveriş molası için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında G. Magosa’ya hareket ediyoruz. Alınan serbest Öğle yemeğinin ardından panoramik olarak Zafer Anıtı, Liman, Surlar, Canbulat Müzesi'ni görüyor ve Kapalı Maraş'ta serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal’in Zindanı gezimizin ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN :
Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Girne ve Beş Parmak turuna başlıyoruz. Panoramik olarak Barış ve Özgürlük Müzesi, Çıkartma Plajını göreceğiz. Sonrasında Gemi Müzesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Bellapais Manastırı ve Girne Kalesi'ni geziyor verilen serbest zaman sonrasında Ercan havaalanına ulaşıyoruz. Bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından PC1851 Pegasus Havayolları ile 17.50’de Adana’ya hareket ediyor, 19.40’da Adana’ya ulaşıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile Konya’ya hareket ediyoruz. Keyifli gezinin ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka SUFİ TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOT:
* Kıbrıs'a giriş için T. C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir.

* Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile (Yurt dışı çıkış pulu/harcı alarak) geçiş yapılabilir.

* Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

* Tura çıkacak misafirlerimizin kimliklerinin yeni olması zorunludur. Eski kimlikler kabul edilmemektedir.
* Diğer tüm bilgiler için       Link bölümünü tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

*Health Pass uygulamasından Kare Kod sonrası istenilen TAN Kodu, E-Nabız üzerinden alınan Aşı Kare Kodu altında bulunan sayı ve rakamlardan oluşan koddur.
*Belirtilen uygulamaları tamamı T.C. vatandaşları için geçerlidir.
*Kıbrıs Sağlık Bakanlığı Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi tarafından alınan kararların son güncel haline 
https://saglik.gov.ct.tr/BULA%C5%9EICI-HASTALIKLAR-%C3%9CST-KOM%C4%B0TES%C4%B0-TARAFINDAN-ALINAN-KARARLAR linkinden ulaşabilirsiniz.
*18 yaş altı ve bakıma muhtaç olan, tek başına seyahat edemeyen misafirlerden özel bir muvafakatname isteniyor.
*Kıbrıs'a seyahat etmek isteyen 18 Yaş altı kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiliyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekiyor. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekiyor.
*Belirtilen maddeler bilgilendirme amaçlı olup, seyahatiniz başlamadan yetkili makamlardan teyit almanızı tavsiye ederiz. 

 

UYARI :
Covid-19 tedbirleri kapsamında Kıbrıs’a giriş kuralları K.K.T.C resmi makamları tarafından belirlenmektedir. Kurallar, sıkça güncellenerek değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle misafirlerin en güncel bilgileri, ülkenin resmi otoritelerinin yayımladığı kaynaklardan kontrol etmesi gerekmektedir.


*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI FİYAT                      : 2400 TL

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TAKSİTLİ FİYAT   : 2600 TL

TEK KİŞİLİK ODA                                                      : 3000 TL

0-1.99 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                      : 400 TL

2-6.99 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                      : 1950 TL

7-11.99 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                    : 2200 TL

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* PEGASUS HAVA YOLLARI İLE ADANA – LEFKOŞA / LEFKOŞA – ADANA EKONOMİK SINIFI UÇUŞ

* 2 GECE GİRNE SAVOY OTTOMAN HOTEL KONAKLAMA

* 2 SABAH KAHVALTISI

* 2 AKŞAM YEMEĞİ

* LEFKOŞA, GAZİ MAĞOSA VE GİRNE TURLARI

* REHBERLİK HİZMETLERİ

* ALAN - OTEL - ALAN TRANSFERLERİ

* KONYA - ADANA HAVAALANI – KONYA TRANSFERLERİ

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

* TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ

* YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER

* EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER

* KİŞİSEL HARCAMALAR

* 20 KG DAN FAZLA ÇIKACAK OLAN BAGAJ ÜCRETİ