Turlar

Genel Bilgiler

ADANA-TARSUS-HATAY

(1 GECE - 2 GÜN)

Hareket Tarih ve Saatleri

1.GÜN:KONYA- TARSUS-HATAY

Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 07.00’da Konya Anıt Devlet Tiyatrosu önünde buluşarak  Tarsus’a hareket ediyoruz .

 

Program

1.GÜN:      KONYA- TARSUS-HATAY

İlk olarak Tarsus Şelalesi’ni ziyaret ediyor ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Sonrasında Tarsus şehir turu ile Kleopatra Kapısı, Makamı Şerif Camii (Hz. Danyal Peygamber Makamı), Ulu Camii, Saint Paul Kilisesi (Eski Camii), Saint Paul Kuyusu ve çevresini ziyaret ediyor ve Eski Tarsus Evlerinin ve sokaklarının fotoğraflanması için misafirlerimize zaman tanıyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)’da  serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz.  Serbest zamanın ardından Nusrat Mayın Gemisi, Eshab-ı Kehf (Yedi Uyurlar) Mağarası’nın ziyaret edilmesi sonrasında turumuza panoramik Seyhan Baraj Gölü kıyısıyla devam ediyoruz. Bir sonraki durağımız ise 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu’nun en büyük camisi Sabancı Merkez Camii, Taş Köprü, Ulu Camii ve Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, Bebekli Kilise, Atatürk Evi, Sinema Müzesi, Eski Adana Evlerini ve sokaklarını tanıyacağımız Tepebağ Mahallesi gezisi yapıp, fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

 

2.GÜN:    HATAY-KONYA

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Hatay turumuza başlıyoruz. İlk olarak Harbiye Şelalesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Antakya Mozaik Müzesi ve Habib-i Neccar Camii ziyaretlerimizin sonrasında Uzun Çarşı’da kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından Konya’ya hareket ediyoruz. Konya’ya varışımızla siz değerli misafirlerimizle bir sonraki SUFİ TUR programında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Hizmet Ücret Bilgileri

GRUP SAYISINA GÖRE FİYATLANDIRMA YAPILACAKTIR.

 

FİYATADÂHİL OLAN HİZMETLER

* 1 Gece Belirtilen Otelde Konaklama

* 2 Sabah Kahvaltısı

* 1 Akşam yemeği

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Zorunlu Seyahat Sigortası 

* Ulaşım ve Araç İçi İkramlar (Soğuk İçecek İkramı)

 

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER 

* Tüm Kişisel Harcamalar

* Öğle yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri