Turlar

Genel Bilgiler

DUBAİ TURU

ABU DHABI - SHEIKH ZAYED CAMİ - BURJ KHALIFE

THE PALM - THE LOST CHAMBERS - ÇÖL SAFARİSİ

ANKARA'dan HAREKETLİ FLY DUBAI HAVAYOLLARI ile

Tüm Extra Turlar & Vize Ücreti Dahil

Sevgililer Günü Özel

12 - 16 ŞUBAT 2023

3 GECE - 4 GÜN

Hareket Tarih ve Saatleri

HAREKET :

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Fly Dubai Hava Yolları kontuarı önünde 21.30’da buluşma. (Cumartesi’yi – Pazar’a bağlayan gece)  Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Hava Yollarının FZ758 tarifeli seferi ile 00.40’ta Dubai’ye hareket.

Program

1. Gün: ANKARA – DUBAI

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Fly Dubai Hava Yolları kontuarı önünde 21.30’da buluşma. (Cumartesi’yi – Pazar’a bağlayan gece)  Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Hava Yollarının FZ758 tarifeli seferi ile 00.40’ta Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05.45’da Dubai Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile Öğle yemekli Dubai Eski Çarşılar ve Dubai şehir turumuz başlıyor.  Abralara binerek başlayacağımız bu turumuzda Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, Antik Kapalı Çarşı, elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşıları, Sheikh Palace,Emirates Tower, Gökdelenler Caddesi, Dünya’nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adası görülecek yerler arasındadır. Gezinin ardından öğle yemeğini alacağımız otele geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından otellere giriş işlemini tamamlıyoruz. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) turuna katılıyoruz. (Fiyata Burj Khalifa Giriş Ücreti Dâhil Değildir.) Turumuz Madinat Jumeirah / Souk Madinat gezisiyle başlıyor. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız Dünya’nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. Ülkemizdeki ya da diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunu mu düşüyorsunuz? Bizce Burj Khalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis’ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya’nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124.katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarasını bir kez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall’de mola verdikten sonra Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

2. Gün: DUBAI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından düzenlenecek Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World turuna katılıyoruz. Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Turumuz ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından dünyaca ünlü Ferrari World’e geçiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Akşam misafirlerimiz ile Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) turuna katılıyoruz. Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

3.Gün: DUBAI

Sabah kahvaltının ardından düzenlenecek The View at The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryum Turu turuna katılıyoruz. Turumuza yerden 240 metre yükseklikte olan Dünyaca Ünlü The View at The Palm gözlem kulesine çıkarak başlıyoruz. Palm Tower’ın 52. katında ki, Dubai’yi 360 derece gören açık hava terasının tadını çıkarabilir ve muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Kısa bir molanın ardından Palmiye Adası’nın ikonlarından biri olan Monorail ile Atlantis The Palm oteli içerisinde yer alan, içerisinde, Köpek Balıkları, vatozlar dâhil olmak üzere 65,000 adet deniz canlısını görebileceğiniz  “The Lost Chambers” temalı akvaryumu ziyaret ediyoruz. Büyüleyici akvaryum gezimizin ardından Serbest zaman. Bu farklı deneyimin ardından otelimize transfer. Saat 15.00 hareketle Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılıyoruz. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

4.Gün: DUBAI - ANKARA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Dubai Frame ve Dubai Outlet Center turuna katılıyoruz. 150 metre yüksekliğinde,93 metre genişliğinde devasa bir resim çerçevesi düşünün? Gezegendeki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame’da Dubai’ye çok farklı bir çerçeveden bakacağınıza emin olabilirsiniz. Vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Dubai’nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai Outlet Center’a geçiyoruz. 1200’den fazla markayı içinde barından alış veriş merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Fly Dubai Hava Yollarının FZ757 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.55’te Ankara’ya hareket. Yerel saat ile 23.10’da Ankara'ya ulaşıyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

UÇUŞ BİLGİLERİ

Konya - Ankara Transfer Saati 17:30

GİDİŞ    =  12 ŞUBAT 2023   FZ758    ANKARA – DUBAİ          Biniş saati 00:40   İniş saati   05:45

DÖNÜŞ =  15 ŞUBAT 2023   FZ757   DUBAİ - ANKARA           Biniş saati 19:55   İniş  saati  23:10 

TURA DAHİL EXTRA TUR PAKETLERİ (440$) :

 • Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) (50 Usd)

 • Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World (60 Usd)

 • Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise Marina) (80 Usd)

 • Akşam Yemekli Çöl Safari (90 Usd)

 • The View at The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryum Turu (80 Usd)

 • Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu (30 Usd)

 • Dubai Frame ve Dubai Outlet Center Turu ( 50 Usd)

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI : 990 $

KREDİ KARTINA 6 TAKSİT : 1050 $

TEK KİŞİLİK ODA : 1190 $ 
KREDİ KARTINA 6 TAKSİT : 1250 $

Geziye Dahil Olan Hizmetler

 • Fly Dubai ile Ankara (ESB) – Dubai (SHJ) arası uçak bileti

 • Fly Dubai ile Dubai (SHJ) – Ankara (ESB) arası uçak bileti

 • Vize Ücreti

 • Konya - Ankara Konforlu Ulaşım

 • Ankara - Konya Konforlu Ulaşım

 • Havalimanı Vergileri

 • Alan – Otel – Alan transferleri

 • 4* Signature1 vb. otelde 3 Gece Oda – Kahvaltı Konaklama

 • Panoramik Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu

 • Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu

 • Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World Turu

 • Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) Turu

 • The View at The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryum Turu

 • Akşam Yemekli Çöl Safari Turu

 • Dubai Frame ve Dubai Outlet Center

 • Türkçe Rehberlik hizmetleri
   

Geziye Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı

 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

 • Tourism Dirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir) 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro).

 • Burj Khalifa Giriş Ücreti

 • Kişisel Harcamalar

 • İsteğe Bağlı Rehber ve Şoför Bahşişleri