Turlar

Genel Bilgiler

ROMANTİK  YOL VE BENELÜKS

27 TEMMUZ 03 AĞUSTOS 2020

Hareket Tarih ve Saatleri
1.Gün : İSTANBUL (Sabiha Gökçen)  – STUTTGART – HEIDELBEG – FRANKFURT
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Stuttgart  uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.
Program

1.Gün : İSTANBUL (Sabiha Gökçen)  – STUTTGART – HEIDELBEG – FRANKFURT
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Stuttgart  uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Varışta yapacağımız panoramik kısa şehir turu sonrasında Heilderberg’e hareket ediyoruz.  Heilderberg şehir turumuzda meşhur eski köprüsü Carl Theodor, Marktplaz Meydanı,  Alte Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Önemli Rönesans yapılarından birisi olan Heildelberg Sarayını gezip  Frankfurt’a hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

 

2.Gün  : FRANKFURT - RUDESHEIM – KOBLENZ – LAHNSTEIN
Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Frankfurt şehir turunda Eski Nikolai Kilisesi, Adalet çeşmesi, Eschenheimer Kulesi, Demir Köprü, Dom Katedrali, Goethe evi göreceğimiz yerler arasındadır. Rudesheim’a hareket ediyoruz ve bu şirin kasabayı yürüyerek keşfediyoruz. Turun ardından Koblenz’e hareket.  Varışta Ren ve Mosel nehri manzarası eşliğinde yapacağımız panoramik şehir turunda eski şehir, tarihi surlar, St. Castor Katedrali, Beethoven anıtı, Meryem Ana Kilisesi görülecek yerler arasındadır.  Tur sonrası Lahnstein’e   transfer. Konaklama otelimizde.

 

3.Gün  : KOBLENZ - COCHEM - TRİER- KÖLN

Kahvaltının ardından Cochem’e hareket. Burada yapacağımız turumuzun ardından Roma dönemini yaşayacağımız Trier’e hareket ediyoruz. Trier’in eski meydanlarında yapacağımız geziler sonrası. Köln’e hareket ediyoruz. Panoramik şehir turunda Köln Katedralini, Hohenzollern Köprüsünü, Mülheim  bölgesini görüyoruz.  Serbest zaman sonrası otele  transfer. Konaklama otelimizde.

 

4.Gün: KÖLN – AMSTERDAM
Kahvaltının Amsterdam’a hareket ediyoruz. Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı panoramik görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

5.Gün:  AMSTERDAM - VOLENDAM  -  MARKEN – AMSTERDAM
Kahvaltının ardından Marken & Volendam turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız önceleri balıkçı kasabası olan Volendam. Masal şehri Volendam’ı gezdikten sonra IJsselmeer Gölünde bulunan Marken’e hareket ediyoruz. Van Gogh’un şehri Marken’de yapacağımız tur sonrası Amsterdam’a geri dönüyoruz. Konaklama Amsterdam otelimizde.

 

6.Gün:  AMSTERDAM – LAHEY – DELFT – BRÜKSEL
Kahvaltının ardından sanat ve kültür şehri Lahey’e hareket ediyoruz. Spuepein Meydanı, Herman Coster Meydanı, Kraliyet Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. İdari Başkent Lahey’i gezdikten sonra kanalları ile ünlü Delft şehrine hareket ediyoruz.  Asillerin şehri Delft’i yürüyerek gezeceğiz. Turların ardından Brüksel’e hareket ediyoruz.  Panoramik Brüksel şehir turunda Grand Place, Belediye Binası, Mannekken Pis Heykeli, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri,  Atomium  görülecek yerler arasındadır.  Serbest zaman sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

 

7.Gün:  BRÜKSEL – BRUGGE – GENT - BRÜKSEL
Kahvaltının ardından romantik  turumuza Gent ve Brugge turumuz ile devam ediyoruz. İlk durağımız Gent’te Korenmark Meydanı, St. Michael Köprüsü, Gravensteen, Potershol’u görüp Orta çağın en güzel şehirlerinden olan Brugge hareket ediyoruz. Büyük Meydan, Brug Meydanı, Minnewater Gölü,  Kan Bazilikası göreceğimiz yerler arasındadır. Turun ardından Brüksel’e dönüyoruz. Serbest zaman. konaklama otelimizde.

 

8.Gün:  BRÜKSEL – İSTANBUL (Sabiha Gökçen)

Kahvaltının ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen  havaalanına uçuyoruz.

Hizmet Ücret Bilgileri
  Single Odada 1 Kişi Double Odada 1 Kişi Triple Odada 1 Kişi İlave 1 Bebek İlave 1 Çocuk
4* Otel
Çocuk Yaş: 12
1.364€ 997€ 997€ 297€ 297€
4* Otel

4* Leonardo Hotel Frankfurt City South vb.
4* Wyndham Garden Lahnstein  vb.

4* Leonardo Koeln vb. 

4*  Niu Fender  Hotel vb

4*  Niu Fender  Hotel vb

 

Fiyata Dahil Hizmetler

* Türk Havayolları ile İstanbul (Sabiha Gökçen)-  Stuttgart / Brüksel - İstanbul (Sabiha Gökçen) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ait havaalanı vergileri
* Frakfurt'ta 1 gece, Lahnstein'da 1 gece, Köln'de 1 gece, Amsterdam'da 2 gece, Brüksel'de 2 gece 4* otellerde toplamda 7 gece kahvaltı dahil konaklama
* Programda belirtilen tüm turlar ve transferler
* Panoramik şehir turları
* Heildelberg Sarayı gezisi
* Volendam Turu
* Marken Turu
* Lahey Turu
* Delf Turu
* Brugge Turu
* Gent Turu
* Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

***** 220 Euro Değerindeki Tüm Ekstra Turlar Dahil

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)
* Yurtdışı çıkış pulu
* Seyahat – Sağlık  Sigortası
* Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
* Kişisel harcamalar ve bahşişler
* Ekstra bagaj ücretleri

  Buluşma Kalkış Tarihi Varış Tarihi  Havayolu Uçuş Kodu
İSTANBUL - STUTTGART 27.07.2020 06:00 27.07.2020 10:35
SAW (Istanbul)
27.07.2020 12:35
STR (Stuttgart)
TÜRK HAVAYOLLARI TK 1743
BRUKSEL - ISTANBUL   03.08.2020 10:35
BRU (Brussels)
03.08.2020 12:45
SAW (Istanbul)
Türk Havayolları TK 1946