Turlar

Genel Bilgiler

AKRONES TERMAL HOTEL

08 – 11  MART  2021       (3 GECE – 4 GÜN)

Hareket Tarih ve Saatleri

1.GÜN: 

Siz saygıdeğer konuklarımızı 09.00’da Konya Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Ilgın ve Akşehir güzergâhını takip ederek Afyon’a doğru hareket ediyoruz. 

Program

1.GÜN: 

 

Siz saygıdeğer konuklarımızı 09.00’da Konya Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Ilgın ve Akşehir güzergâhını takip ederek Afyon’a doğru hareket ediyoruz. Siz saygıdeğer konuklarımızla otele giriş yapıyoruz. Odalara yerleşiyoruz. Tüm gün otel aktivitelerinden yararlanma. Konaklama otelimizde.

 

2.GÜN: 

 

Otel’de açık büfe kahvaltı alınması. Dileyen misafirlemiz özel banyolardan, hamam, sauna, özel masaj ve kese imkanlarından faydalanabilirler.. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN:

 

Otel’de açık büfe kahvaltı alınması. Dileyen misafirlemiz özel banyolardan, hamam, sauna, özel masaj ve kese imkanlarından faydalanabilirler.. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4.GÜN:

 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Odaları Boşaltıyor ve Konya'ya doğru yola çıkıyoruz.Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel; 317 oda ve 900 yatak kapasitesi ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesisin ana restoran, A\'la carte restoran ve barlarında birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Tesisin SPA merkezinde bay ve bayan ayrı olmak üzere Türk hamamı, buhar odası, tuz odası, açık havuzlar, termal havuzlar ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste bulunan aktivite imkanları ile eğlenceli vakit geçirebilir; toplantı ve balo salonlarında her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Mini kulüpte çocuklarınız da eğlenceli vakit geçirebilir.


Afyon Şehir merkezi 10 km.
Zafer Havaalanı  45 km.
Uşak Havalimanı 90 km.

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI FİYATI: 1150TL

TEK KİŞİLİK ODA FARKI: 600 TL

0-6 Yaş Çocuk Bedeli :        İki Yetişkin Yanında            ÜCRETSİZ 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli :      İki Yetişkin Yanında              600 TL

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER                                               

* 3 GECE AKRONES TERMAL HOTEL KONAKLAMASI              

* 3 AÇIKBÜFE SABAH KAHVALTISI                                                      

* 3 AÇIKBÜFE AKŞAM YEMEĞİ

* ULAŞIM

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* KİŞİSEL HARCAMALAR

* TÜM YEMEKLERDE ALINAN EKSTRA İÇECEKLER